» » Богословська Інна Германівна. Народний депутат України, член фракції Партії регіонів

 
 

Опрос

 

Какими социальными сетями Вы пользуетесь?

Vkontakte.ru
Одноклассники
Мой Мир - mail.ru
Фотострана
ЖЖ
Не пользуюсь

 

Архив

Друзья


Главные новости

Брекеты: как упростить адаптацию

Для лечения неправильного прикуса в современной стоматологии используются брекеты - специальные аппараты, изготовленные из металла, пластика или...

Кражи из магазинов самообслуживания. Прямой ущерб, компенсировать который весьма затруднительно

Сегодня получить информацию о защите прав потребителей достаточно просто. Можно посетить новостной портал, рассказывающий о нововведениях в...

Туры в Ваддуву, Шри-Ланка

Ваддува — один из самых прекрасных курортов Шри-Ланки, расположенный всего в 35 километрах от Коломбо, столицы...

Богословська Інна Германівна. Народний депутат України, член фракції Партії регіонів

 
 • Коротка біографія

  Народилася в м. Харкові, 5 серпня 1960 року. Заміжня, має дочу та онука. Батько - кадровий військовий, викладач вузу, мати - юрист. У 1982 році закінчила з відзнакою Харківський юридичний інститут (сьогодні - Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого). У тому ж році почала практичну роботу юриста в Харківській обласній колегії адвокатів. Працюючи захисником, вела усі види цивільних і кримінальних справ. Першу справу виграла в 22 роки.

  У 1989 році поступила в заочну аспірантуру Інституту Держави і права Академії Наук СРСР. У 1990 році взяла участь у радянсько-американській конференції з проблем захисту прав людини. Після закінчення конференції її персонально було запрошено на стажування в США. Однак позиція, яку займала Богословська з питання впливу держави на судову систему, не відповідала прорадянській ідеології керівництва інституту. У результаті Богословська відмовилася від співробітництва з інститутом.

  У1992 році Інну Богословську було запрошено в правову колегію Державної думи - консультативний орган при Президентові України. У його завдання входило обговорення та аналіз законопроектів, експертна оцінка різних законодавчих ініціатив. На той час Богословська вже зарекомендувала себе в Україні як успішний юрист. Їй вдалося не лише виграти низку судових процесів, але і довести, що новий час вимагає від нової держави інших, більш прогресивних, професійних і менш заідеологізованих підходів до економіки і права. У складі Думи вона була наймолодшим членом.

  Восьмирічний досвід роботи в сфері юридичних і аудиторських послуг дав можливість Богословській отримати величезний матеріал щодо тих проблем, які існували на той час в державі. Інформація надходила з різних сфер – починаючи від малого та середнього бізнесу і закінчуючи державними монополіями та іноземними інвестиціями. Часто Богословська виступала консультантом в підготовці різних законопроектів Верховної Ради. Однак цього було недостатньо для реалізації більш системного підходу до вирішення існуючих проблем.

  У результаті, у 1998 році Богословська прийняла рішення про початок активної політичної роботи. Під час передвиборної кампанії до Верховної Ради Богословська балотувалася по 169 виборчому окрузі в м. Харкові. У цьому окрузі вона народилася, закінчила школу, тут і зараз живе родина її дочки. У Богословської були серйозні опоненти (всього 14 осіб, усі чоловіки) на той час, серед яких - лідер міської організації комуністичної партії, один з лідерів Соціалістичної партії, лідер соціал-ліберального об'єднання та ін. Програма Богословської базувалась на її власному баченні вирішення державних проблем шляхом проведення податкової, бюджетної та адміністративної реформ. 31 березня 1998 року за Богословську проголосувало 30,4% виборців її округу, що дозволило випередити найближчого конкурента більш, ніж у 2 рази.

  У Верховній Раді Богословська працювала у парламентському комітеті з питань фінансів і банківської діяльності, з лютого 2000-го стала першим заступником голови бюджетного комітету Верховної Ради, була членом Контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації. Ще в травні 1998 року, Богословська виступила зі своєю концепцією Податкового кодексу, основні положення якої – зменшення податкового тиску, скасування ПДВ як найбільш корумпованого податку, зниження податкового тиску на ФОП та ін. Брала участь у роботі над Бюджетним, Кримінальним, Цивільним, Господарським і Податковим кодексами.

  У Верховній Раді Богословська працювала у фракціях Народно-демократичної партії, партії Зелених, фракції Трудова Україна. Свої політичні позиції Богословська визначила в 2001 році, очоливши Конституційно-демократичну партію. Під час парламентської передвиборної кампанії в 2002 році Богословська була одним з лідерів блоку «Команда озимого покоління».

  У січні 2003 року з метою становлення в Україні громадянського суспільства ініціювала створення громадського об'єднання «Віче України».

  З травня 2003 року по січень 2004 року очолювала Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва. У відставку подала через незгоду з політикою, яку проводив економічний блок Уряду.

  У травні 2004 року Богословська увійшла до складу Громадсько-політичної консультативної ради при Голові Верховної Ради України. Консультативну раду створено з метою залучення громадськості до діяльності парламенту і його органів під час підготовки питань до розгляду на засіданнях парламенту.

  У вересні 2005 року на позачерговому VII з’їзді Конституційно-демократичної партії ухвалено рішення про перейменування КДП у партію «Віче». Інну Богословську обрано головою партії "Віче". У серпні 2007 року Богословська склала повноваження Голови партії "Віче".

  У березні 2007 року увійшла до складу Урядового комітету з реформ, очолює робочу групу з реформування ділового законодавства.

  З квітня 2007 по жовтень 2007 р.р. – обіймала посаду заступника Міністра юстиції України.

  З жовтня 2007 року - Народний депутат України.
  Просмотров: 3086
  Опубликовано: 22 апреля 22:10
  Категория: Участники, Украинский, Досье

  Досье

  Ночному клубу добавят X

  Стали известны подробности закрытия в Омске ночного клуба XL. По некоторым данным, его новыми владельцами стали новосибирские бизнесмены, сам клуб в...

  27 декабря начнет свою работу новый детский телеканал "Карусель"

  Сегодня в пресс-службе ВГТРК сообщили, что 27 декабря начнет свою работу новый детско-юношеский телеканал "Карусель", созданный на базе телеканалов...

  Автобус смеха

  «Автобус смеха» — детская юмористическая передача, созданная в 2009 году режиссёрами Никитой и Марианной Козыревыми. Жанр передачи можно ...

  Бородин решил наказать Угольникова

  Госсекретарь Союза России и Белоруссии Павел Бородин раскритиковал главу телерадиовещательной организации Союзного государства Игоря Угольникова. В...

  Бывшего участника "Дома-2" объявили в розыск по подозрению в краже

  Бывший участник реалити-шоу "Дом-2" Алексей Адеев объявлен в розыск по подозрению в краже. Об этом 11 марта сообщается на сайте ГУВД Москвы. По...

  Партнеры


  Календарь

  «    Август 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31 
  >