» » рач Леонід Іванович. Народний депутат України, член Комітету ВР України з питань правосуддя

 
 

Опрос

 

Какими социальными сетями Вы пользуетесь?

Vkontakte.ru
Одноклассники
Мой Мир - mail.ru
Фотострана
ЖЖ
Не пользуюсь

 

Архив

Друзья


Главные новости

Брекеты: как упростить адаптацию

Для лечения неправильного прикуса в современной стоматологии используются брекеты - специальные аппараты, изготовленные из металла, пластика или...

Кражи из магазинов самообслуживания. Прямой ущерб, компенсировать который весьма затруднительно

Сегодня получить информацию о защите прав потребителей достаточно просто. Можно посетить новостной портал, рассказывающий о нововведениях в...

Туры в Ваддуву, Шри-Ланка

Ваддува — один из самых прекрасных курортов Шри-Ланки, расположенный всего в 35 километрах от Коломбо, столицы...

рач Леонід Іванович. Народний депутат України, член Комітету ВР України з питань правосуддя

 
 • Коротка біографія

  Народився 1 січня 1948 року в селі Бродецьке Комсомольського району Вінницької області. Українець. Має вищу юридичну і політичну освіту. У 1975 році закінчив юридичний факультет Кубанського державного університету, а в 1985 році — Вищу партійну школу при ЦК Компартії України, юрист, політолог. Доктор історичних наук, професор, заслужений юрист України. Почесний громадянин міста-героя Керчі. Військове звання — полковник.

  З 1967 року його життя пов'язане з Кримом. Військову службу проходив в Севастополі. У 24 роки очолив найбільший в Криму профспілковий комітет об'єднання «Керчрибпром». У 1980 році рекомендований Керченською міською партійною організацією на роботу в кримський обласний комітет Компартії України. У 33 роки був затверджений завідуючим відділом пропаганди і агітації, а в 43 — обраний першим секретарем Кримського обкому Компартії.

  З серпня 1991 року, після заборони Компартії, - безробітний. З грудня 1991 року разом з колегами проводить роботу по відродженню Компартії.

  З травня 1992 року — голова Союзу комуністів Криму, з вересня 1993 року — перший секретар знов створеного Кримського рескому, член Президії ЦК Компартії України.

  З 1974 року неодноразово обирається депутатом Керченської міської Ради. З 1984 по 2006 роки безперервно обирається депутатом Кримської обласної Ради, а потім Верховної Ради АРК.

  З 1998 року по теперішній час на всіх виборах законодавчих і представницьких органів влади завойовує одночасно два мандати — у Верховну Раду України і у Верховну Раду Криму.

  З 1998 по 2002 роки — Голова Верховної Ради Криму. З травня 2002 року — народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. З 2006 року — народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

  З жовтня 2008 року - народний депутат України, член Комітету ВР України з питань правосуддя.

  Очоливши кримський парламент, вирішив складну і гостру геополітичну проблему по врегулюванню взаємин кримської автономії з державою Україна правовим шляхом. У стислі терміни під керівництвом Л. І. Грача була розроблена і прийнята Конституція Автономної Республіки Крим.

  У числі найголовніших напрямів в його діяльності була проведена широкомасштабна боротьба з корупцією, криміналітетом, а також направлені зусилля на відродження і зміцнення соціально-економічної сфери автономії.

  Нагороджений ювілейною медаллю «За доблесну працю» в ознаменування 100-річя з дня народження В. І. Леніна», медалями Радянського Союзу, Почесною грамотою Президії Верховної Ради УРСР, Почесною грамотою Президії Національної Академії наук України. За видатні особисті заслуги перед Україною в області державного будівництва, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Автономної Республіки Крим нагороджений «Орденом Ярослава Мудрого» 5 ступеня. Всесвітня Асоціація юристів нагородила Орденом юстиції 1-го ступеня за значний вклад в зміцнення світу через верховенство права, за вирішення гострої геополітичної проблеми по врегулюванню взаємин кримської автономії з державою Україна правовим шляхом. За рішенням Президії Верховної Ради Криму в 2006 році за вагомий особистий вклад в підготовку і проведення загальнокримського референдуму 20 січня 1991 року, відтворення, становлення і розвиток Автономної Республіки Крим нагороджений Відзнакою Автономної Республіки Крим «За вірність обов’язку». Національний Комітет суспільних винагород Російської Федерації в липні 2007 року нагородив орденом Петра Великого 1–го ступеня за видатні заслуги і великий внесок в зміцнення дружби, співпраці між народами Росії і України. Л. Грач також нагороджений орденом Української Православної Церкви Святого Рівноапостольного Князя Володимира і багатьма міжнародними преміями і нагородами.

  2008 рік - Указом Президента Російської Федерації за великий внесок в зміцнення дружби і співпраці між Російською Федерацією і Україною народний депутат України Леонід Грач нагороджений Орденом Дружби.

  Автор понад 400 публікацій, монографій, книг, брошур.

  Одружений. Має дітей і внуків.
  Просмотров: 3521
  Опубликовано: 25 апреля 00:51
  Категория: Участники, Русский, Досье

  Досье

  Ночному клубу добавят X

  Стали известны подробности закрытия в Омске ночного клуба XL. По некоторым данным, его новыми владельцами стали новосибирские бизнесмены, сам клуб в...

  27 декабря начнет свою работу новый детский телеканал "Карусель"

  Сегодня в пресс-службе ВГТРК сообщили, что 27 декабря начнет свою работу новый детско-юношеский телеканал "Карусель", созданный на базе телеканалов...

  Автобус смеха

  «Автобус смеха» — детская юмористическая передача, созданная в 2009 году режиссёрами Никитой и Марианной Козыревыми. Жанр передачи можно ...

  Бородин решил наказать Угольникова

  Госсекретарь Союза России и Белоруссии Павел Бородин раскритиковал главу телерадиовещательной организации Союзного государства Игоря Угольникова. В...

  Бывшего участника "Дома-2" объявили в розыск по подозрению в краже

  Бывший участник реалити-шоу "Дом-2" Алексей Адеев объявлен в розыск по подозрению в краже. Об этом 11 марта сообщается на сайте ГУВД Москвы. По...

  Партнеры


  Календарь

  «    Июль 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
  >