Разделы сайта
Наш опрос
Какими социальными сетями Вы пользуетесь?
Vkontakte.ru
Одноклассники
Мой Мир - mail.ru
Фотострана
ЖЖ
Не пользуюсь
Главные новости
обручальные кольца с бриллиантами

Если вы готовитесь к свадьбе, тогда первым вашим шагом должен быть выбор свадебных колец. Сегодня все больше молодоженов выбирают обручальные кольца с бриллиантами, кольца из белого золота или заказывают кольца, составленные из нескольких металлов. Ведь такой выбор действительно считается богатым, и таким образом молодые показывают свои серьезные намеренья. По вашему желанию, вам могут выполнить украшение гравировкой внутренней стороны. Проявите свою фантазию, и вы получите уникальные кольца.

участок в Подмосковье

Если вы хотите приобрести участок в Подмосковье, тогда наш Интернет-ресурс специально создан для вас. В нашем каталоге вы найдете самые актуальные предложения, сможете просмотреть фотографии, а также получить грамотную консультацию от высокопрофессиональных специалистов. Посетите наш сайт уже сейчас, чтобы ознакомиться с предоставленными вариантами, узнать полную информацию, а в последствии, приобрести участок выгодно и перспективно.

бытовки дачные

Если вы хотите приобрести бытовки дачные, тогда наш сайт специально создан для того, чтобы предоставить вам такую возможность. Вы можете посетить наш Интернет-ресурс прямо сейчас, чтобы в кратчайшие сроки решить вопрос с таким приобретением. Мы предлагаем отличный выбор, достойное качество и приемлемую ценовую политику. Вы легко можете ознакомиться с примерами работ на нашем сайте, получить консультацию, чтобы сделать правильный и оптимальный выбор.

бухгалтерское обслуживание

Каждый бизнесмен четко знает и понимает, что в любом, даже небольшом предприятии, просто необходим аудит, бухгалтерское обслуживание и бухгалтерский учет. Для многих организаций бухгалтерское обслуживание аутсорсинг от квалифицированных специалистов со стороны – это очень подходящий вариант, что позволяет значительно минимизировать расходы. Посетите наш ресурс прямо сейчас, чтобы получить информацию о данном предложении нашей компании и ценовой политике за такие услуги.

восточные костюмы для танца живота

Если ваш ребенок увлекается восточными танцами, тогда наш ресурс специально создан для вас. У нас вы можете подобрать для вашей малышки самые разнообразные и яркие восточные костюмы для танца живота. Такой костюм, несомненно, пригодится вашей девочке не только на занятиях, но и на различных конкурсах и костюмированных праздниках. Просто посетите наш ресурс, чтобы уже в кратчайшие сроки подобрать наиболее подходящий и удобный восточный костюм для вашего ребенка.

Реклама
» » стенограмма выпуска 12.06.2009 - 2
стенограмма выпуска 12.06.2009 - 2
Віктор Янукович: Перш за все, я переконаний в тому, що в тій ситуації, яка зараз склалася в країні, треба якомога скоріше змінювати владу, яка збанкрутіла за цей час. Я маю на увазі за останні 4,5 роки. І фактично викликає недовіру всього суспільства. Ця влада проводила всі ці роки політику, яка не сприймалася українським народом, більшістю українського народу, тобто політику відірвану від народу України. Друге. Я не буду багато сьогодні казати, що ми пережили за цей час складний. Але я хочу сказати, що практично в 2005 році Україна як впала в економіці, і по цей день вона не може з цього падіння вийти. І додалася ще й світова криза. І зараз я переконаний в цьому, перше, що треба зробити, треба змінити владу в Україні. І друге – безумовно, створити професійну відповідальну команду, яка, перше, чесно би звернулася до українського народу і сказала, який стан справ в країні, тому що ми сьогодні багато чого не знаємо. І від нас приховує сьогодні уряд реальний стан справ в країні. Друге, треба підготувати ті рішення, які треба прийняти негайно. Я перш за все, вважаю, що треба захистити сьогодні населення від тієї економічної кризи, яка зараз є в країні, і це реформи, які дадуть можливість далі рухатися вперед. Зниження податків, зменшення ставки кредитів для малого і середнього бізнесу і розвиток реального сектору економіки. Те, в чому наша держава сильна, її треба в цьому зараз підсилити. І це буде перший крок, який дасть можливість ефективно боротися з фінансовою кризою. Переконаний в тому, що тільки об’єднання всіх політичних сил, єднання всього українського народу навколо вирішення цього занадто важливого питання для нашої держави дасть позитивний результат. А об’єднання можливе тільки тоді, коли український народ дасть свій мандат довіри тим політикам, які здатні об’єднати країну.

Андрій Данилевич: Віктор Федорович, ви сказали, що перше, що зараз необхідно зробити, це змінити владу. Однак сьогоднішні реалії у системі державного управління свідчать про те, що президент, прем’єр-міністр, Верховна Рада увійшли у свого роду такий державний клінч, і невідомо, хто за що відповідає. На вашу думку, як потрібно розділити повноваження між цими гілками влади – президент, прем’єр-міністр, Верховна Рада – щоб в наступному після виборів ми не мали подібної ситуації?

Віктор Янукович: Нам багато чого треба змінювати, і я сказав би так. Перше, треба навести порядок в країні. Для того, щоби навести порядок, треба, щоби почали працювати закони. Тому що вседозволеність нині діючої влади за всі роки незалежності практично зруйнували судову гілку влади. Систему правоохоронних органів. Я сказав про економічні реформи. Їх треба також проводити. Які дадуть можливість ефективно використовувати не тільки, я сказав би так, переваги нашої промисловості, але і можливості регіонів. А для цього треба проводити реформу місцевого самоврядування. Децентралізація влади повинна відбутися, і регіони повинні отримати реальну владу, яка дасть можливість кожному місту, кожному селу, кожній області використати всі регіональні можливості для влаштування життя громадян. І це обов’язково треба робити, тому що світовий досвід, він каже про те, що можливості регіональної економіки – це реальний поштовх покращення умов життя людей. Це і житлово-комунальне господарство, це безумовно зняття різних проблем, які сьогодні інколи виникають в нашому суспільстві, тобто строкатість і різниця не тільки в економіці є між нашими регіонами, але і в культурному відношенні. Тобто є історія, різна історія, яка торкнулася кожного регіону по-різному, я сказав би так. Тому все це знімається які тільки регіони отримують владні повноваження, при тому, що центр буде достатньо сильний. І безумовно ні в якому разі не можна призначати губернаторів, глав районних адміністрацій з Києва. Їх обов’язково треба, щоби обирали місцеві громади. Тоді вони будуть служити тим людям, на території яких їм народ довірить владу. І вони будуть відстоювати ці території і використовувати всі можливості для покращення життя людей.

Андрій Данилевич: Віктор Федорович, от ви сказали, децентралізація влади на місцях. Це та теза і ті зміни, які на вашу думку, і ви виступили на цьому тижні із такою заявою, потрібно внести зараз вже в Конституцію, і бажано до президентських виборів. Цю тему ми окремо пізніше розглянемо з представниками регіонів, які присутні в нашій студії. Однак все ж таки, якщо повернутися до тієї гучної коаліційної угоди, про ймовірність якої говорили усі останні дні, все ж таки, яка ваша позиція щодо тих пунктів, які фігурували у пресі, зокрема пролонгація повноважень Верховної Ради до 2014 року, спільні дії БЮТ та Партії регіонів до 2024 року, участь в одному блоці разом з БЮТ? Чи справді такі пункти, і зокрема перенесення виборів президента до парламенту містилися у тому проекті змін до Конституції, який розроблявся разом з БЮТ?