Разделы сайта
Наш опрос
Какими социальными сетями Вы пользуетесь?
Vkontakte.ru
Одноклассники
Мой Мир - mail.ru
Фотострана
ЖЖ
Не пользуюсь
Главные новости
обручальные кольца с бриллиантами

Если вы готовитесь к свадьбе, тогда первым вашим шагом должен быть выбор свадебных колец. Сегодня все больше молодоженов выбирают обручальные кольца с бриллиантами, кольца из белого золота или заказывают кольца, составленные из нескольких металлов. Ведь такой выбор действительно считается богатым, и таким образом молодые показывают свои серьезные намеренья. По вашему желанию, вам могут выполнить украшение гравировкой внутренней стороны. Проявите свою фантазию, и вы получите уникальные кольца.

участок в Подмосковье

Если вы хотите приобрести участок в Подмосковье, тогда наш Интернет-ресурс специально создан для вас. В нашем каталоге вы найдете самые актуальные предложения, сможете просмотреть фотографии, а также получить грамотную консультацию от высокопрофессиональных специалистов. Посетите наш сайт уже сейчас, чтобы ознакомиться с предоставленными вариантами, узнать полную информацию, а в последствии, приобрести участок выгодно и перспективно.

бытовки дачные

Если вы хотите приобрести бытовки дачные, тогда наш сайт специально создан для того, чтобы предоставить вам такую возможность. Вы можете посетить наш Интернет-ресурс прямо сейчас, чтобы в кратчайшие сроки решить вопрос с таким приобретением. Мы предлагаем отличный выбор, достойное качество и приемлемую ценовую политику. Вы легко можете ознакомиться с примерами работ на нашем сайте, получить консультацию, чтобы сделать правильный и оптимальный выбор.

бухгалтерское обслуживание

Каждый бизнесмен четко знает и понимает, что в любом, даже небольшом предприятии, просто необходим аудит, бухгалтерское обслуживание и бухгалтерский учет. Для многих организаций бухгалтерское обслуживание аутсорсинг от квалифицированных специалистов со стороны – это очень подходящий вариант, что позволяет значительно минимизировать расходы. Посетите наш ресурс прямо сейчас, чтобы получить информацию о данном предложении нашей компании и ценовой политике за такие услуги.

восточные костюмы для танца живота

Если ваш ребенок увлекается восточными танцами, тогда наш ресурс специально создан для вас. У нас вы можете подобрать для вашей малышки самые разнообразные и яркие восточные костюмы для танца живота. Такой костюм, несомненно, пригодится вашей девочке не только на занятиях, но и на различных конкурсах и костюмированных праздниках. Просто посетите наш ресурс, чтобы уже в кратчайшие сроки подобрать наиболее подходящий и удобный восточный костюм для вашего ребенка.

Реклама
» » стенограма випуску 5.06.2009 - 7
стенограма випуску 5.06.2009 - 7
Андрій Данилевич: Дякую. Олексію, ви теж вважаєте, що ми говоримо про віртуальні речі зараз?

Олексій Мустафін: Ні, я не думаю, що це цілком віртуальні речі. Там є певна і значна доля правди.

Роман Скрипін: Ні, проект – це не віртуальна річ, але до цього це було віртуальною річчю абсолютно.

Олексій Мустафін: Я просто хотів задати питання Інні Германівні. Вона так докладно розповіла про бізнес-групи великого капіталу, які беруть участь у змові. Але ми знаємо, що деякі групи великого капіталу не беруть участі в цій змові. Якщо ми знаємо інтереси тих, хто бере участь в змові, чому інші групи не беруть? Вони альтруїсти, їх не підпускають до чогось? Як на вашу думку?"

Інна Богословська: Це зрозуміло. Оскільки ви великий час працювали з паном Медведчуком, ви знаєте, як це полювання відбувається. Обираються декілька ворогів і проти них дружать. Окремі бізнес-групи вирішили, що вони знищать інші бізнес-групи і захоплять їх власність. От вам і вся історію, яку прикривають розмовами про благість народу, про добробут народу, про подолання кризи. І це дуже сумно, дуже сумно. На превеликий жаль, ті люди, які зараз намагаються домовитися, а змовитися, я би правильно сказала, вже давно не ходять по вулицях, не купляють нічого в українських магазинах чи на ринках, не користуються пресою, а тільки дайджестами, які їм готують. І саме тому в Конституції могла з’явитися теза про те, що будь-яка дискредитація чи дезінформація карається позбавленням ліцензій назавжди. І саме тому мій дуже старий знайомий, який зараз вже живе в Німеччині багато років, сьогодні зателефонував і каже: "Инна, я вчера прочитал Конституцию. Страшненькая Конституция. Ты детей вывозить собираешься или нет?". Це правда. Тому що те… Якщо правда те, що зараз надрукувало "Дзеркало тижня", то це Конституція диктатури, повного відсторонення людей від влади і влади в Україні невеличкої купки людей. Чому я маю право так казати? Тому що за цією Конституцією, яка зараз опублікована і стала достоянием преси, вибори Президента в парламенті, парламент обирається за списками, які формуються фактично лідерами, хоч і написано відкритими списками, але не написано, що таке відкриті списки, і тоді можна під це запхати що завгодно. Партія, яка отримує перше і друге місце по голосах, ці партії виходять в другий тур і між ними відбувається змагання, і партія-переможець отримує 226 голосів, яких вона не має, і формує всю владу. Таким чином, ми можемо допустити, що партія, яка отримає 14% голосів виборців, буде формувати 100% влади в країні. А крім того, вводиться імперативний мандат. Тобто, за рішення фракції, у випадку, коли депутат не виконує передвиборчу програму партії, фракція може його виключити і він повинен скласти мандат. Ви уявляєте собі таку країну? Це означає, що 10 людей будуть мати владу над всіма депутатами, над всіма місцевими радами, над всією економікою країни. І нікуди буде навіть поскаржитися людині, тому що ці ж люди будуть формувати всю судову владу в країні.

Андрій Данилевич: Інна Германівна, поки ще не підписано. Тому поки не можемо…

Інна Богословська: Але якщо про це не казати… Я впевнена, що якщо зараз ми будемо про це казати, вони побояться це підписати.

Андрій Данилевич: Я зрозумів. Будь ласка, Олексію.

Олексій Мустафін: Інно Германівно, а відповісти на моє запитання. Я запитував не про це, я запитував про те ,якими мотивами керуються інші великі бізнесмени, які не беруть участі у змові.

Інна Богословська: Я ж вам сказала. Там є ті, хто захоплює і ті, кого захоплюють.

Олексій Мустафін: Тобто вони жертви?

Інна Богословська: Я не знаю, це ваше визначення. Я вам кажу як політик, що такого не може бути в країні, коли всю країну цькують на якісь банки чи на якісь структури і коли цей канал теж цькують, тому що він говорить правду. І це неможливо так. Це зараз закладає підвалини під те, що в нашій країні як бульдозером пройдеться і по демократії, і по правах людей. А після того, стучіться хоч головою об стіну. Ніхто не захистить ні просту людину, ні навіть великого політика.

Андрій Данилевич: Інна Германівна, все ж таки зараз окремі представники як від БЮТ, так від Партії регіонів дуже обережно, але все ж таки намагаються переконати суспільство в доцільності такого альянсу. Цікаво, пане Євгене, як сприймає суспільство от ці аргументи з боку обох сторін?
 
Киевские улицы - портал, поставляющий всегда самые актуальные, свежие киевские новости своим читателям. Вы хотите знать, чем живет столица, что в ней происходит, какие события в общественной жизни сегодня интересуют жителей Киева? Тогда наш сайт - то, что вам нужно, ведь только у нас вы получите информацию самыми первыми, причем в изложении талантливейших журналистов и экспертов. Вся великая столица как на ладони.