» » Програма «Свобода на «Інтері» від 26.12.08 - 11

 
 

Опрос

 

Какими социальными сетями Вы пользуетесь?

Vkontakte.ru
Одноклассники
Мой Мир - mail.ru
Фотострана
ЖЖ
Не пользуюсь

 

Архив

Друзья


Главные новости

Брекеты: как упростить адаптацию

Для лечения неправильного прикуса в современной стоматологии используются брекеты - специальные аппараты, изготовленные из металла, пластика или...

Кражи из магазинов самообслуживания. Прямой ущерб, компенсировать который весьма затруднительно

Сегодня получить информацию о защите прав потребителей достаточно просто. Можно посетить новостной портал, рассказывающий о нововведениях в...

Туры в Ваддуву, Шри-Ланка

Ваддува — один из самых прекрасных курортов Шри-Ланки, расположенный всего в 35 километрах от Коломбо, столицы...

Програма «Свобода на «Інтері» від 26.12.08 - 11

 
 • Віктор Ющенко: Тут і коні, і люди, все змішалось. Я послухав Леоніда Макаровича, то таке враження, що у нас не було кризи 1991, 1992, 1993 року і гіперінфляції 11.182%. Мені соромно за те, що тут сидять люди, які в різні часи, в тому числі і сьогодні, і прикро, що ми не можемо сказати комплімент своїй державності, символам. У нас все саме гірше. У нас патологічна риса взяти попіл і посипати або себе, або сусіда. Микола Янович, я в цій країні, починаючи з крісла Голови Національного банку, я формував ті бюджети. Бо жоден бюджет без центрального банку не робиться. Бюджет 2009 року починається не з арифметики. Якщо ми не зробимо антикризового блоку, бюджету країни 2009 року не буде. Я думаю, і ви, Микола Янович, не скажете який дефіцит. Я не можу називати ту цифру, яку вважаю досить реальною і жодним антикризовим пакетом ми не змінемо.
  Я підписую ті закони, які відповідають духу і букві прийнятого бюджету. Ті кроки, що зроблені по миту, по соц пакету, мінімуму – все, що відповідає бюджету – я підпишу.
  Микола Янович, у нас другого виходу немає. Зараз, не дивлячись на бездарний бюджет і хто під яким прапором стоїть, треба зібратися, зробити групу, сформувати антикризовий пакет, який зможе на мільярди оптимізувати пропущені у бюджеті проблеми і 12 числа починати роботу у Верховній Раді. Я погоджусь з Леонідом Макаровичем, у нас зараз велика нагода забути про все і об’єднатися. Виклик, який є несорозмірний з виборами. Треба дати державну відповідь на виклики в рамках бюджету на 2009 рік. Саме жахливе, що ми не зупинили популізм, він залишився в загрозливих масштабах.

  Леонід Кравчук: Я підтримую ваші слова. Я хочу нагадати. Ми пережили страшну кризу 90-х років. Я працював з трьома Прем’єрами: Фокін, Масол і Кучма. І з двома Головами Верховної Ради. Я хочу запитати хоча б в одного з Прем’єрів: чи ми виходили на люди, щоб бути посміховиськом. У нас в кабінетах тремтіли вікна, але це в кабінетах. Це не демократія, коли ми стриптиз робимо перед людьми. Ми працювали коректно, сперечалися в кабінетах, але виходили зі спільним рішенням. Ви Президент, у вас конституційно найвища посада, скажіть, що народ важливіший, а все оточення хай йде до чортової матері, завтра про нього забудуть. Президента будуть пам’ятати в історії.

  Віктор Ющенко: Мої повноваження далеко не ті, які у Вас були. Коли ми говоримо про бюджет, то Уряд, сформований Парламентською більшістю, підготував документ, який не відповідає духу, часу і вимогам. Я коректно віднісся до цього. Ми це рішення вже не змінемо. Давайте сядемо за стіл і обговоримо ці питання.

  Леонід Кравчук: Припиніть суперечки. Ніколи не буде відповіді, коли після розмови виходимо на телеекрани і один одного ображаємо.

  Віктор Ющенко: Можна сказати, як Президент Президенту. Коли президента звинувачують в тому, що через валютні операції він 4,5 млрд. кудись взяв, мені хотілось запитати в цій людини, чи пам’ятає вона, як її також звинуватили і кримінальну справу завели по облігаціях? Скільки Леонід Макарович перевіз через кордом мільйонів доларів? Ви пам’ятаєте порівняння, що той, хто звинувачує не уявляє скільки це грошей і в який валізі їх можна перевезти. Ви виходили на журналістів і доводили, що це бруд, що я ніколи до цих речей не опускався. Мене в п’ятницю звинуватили, що я взяв 4,5 млрд. Доларів через махінації в Національному банку. Я хочу сказати, що ті люди, які крали газ, по яким заведено кримінальні справи більше ніж на 8 млрд. боргів перед бюджетом. Думаю, Микола Янович найбільший фахівець по цим оборутками. Коли країні потрібні були гроші, а умови були важкі, ми чесно виконували свою роботу. Треба припинити звинувачення. Я самодостатня людина.

  Леонід Кравчук: Я не був тоді Президентом, коли мені казали про валізи. Я був народним депутатом і пояснював. Вас можуть звинувачувати, але за Вас повинна відповідати Генеральна прокуратура і казати, що президент до цього не причетний. Коли Ви виходите на непристойну дискусію – це не рівень Олімп влади, це вже нижче плінтуса. Хай прокуратура вас захищає, люди. А якщо ви самі захищаєтесь, то це вже проблема.

  Олександр Мороз Лідер СПУ: Кожен тут по своєму прав. Треба знати де і про що говорити можна. У Леоніда Макаровича було менше повноважень, ніж у минулого і теперішнього президента. Кожен міністр йшов через Парламент. Коли мова дійшла до прем’єра Масола, то ми разом розглядали, але ми вирішили, що для держави краще, що буде керувати професіонал. І буквально за 4 місяці ситуація змінилась в державі, місцеві бюджети почали міцніти. Поки не з’явилися авантюрні підходи тих же людей, які керують фінансовою політикою в державі.

  Ведучий: У прямому ефірі - «Свобода на «Інтері». Ми ведемо дискусію по Нацбанку України. Хочу, щоб ми предметно поговорили про курс гривні.

  Олександр Мороз: Я закінчу думку. За бюджет також відповідає уряд. Якщо ми закладаємо в бюджеті мінус 4,5% млрд. по селу, то на слідуючий рік ми доб’ємо село остаточно. І не буде з чого формувати реальну базу, щоб гривня була міцною. Починати треба з економіки. 
  Просмотров: 2929
  Опубликовано: 26 декабря 00:29
  Категория: Стенограмма, Русский, Украинский

  Досье

  Ночному клубу добавят X

  Стали известны подробности закрытия в Омске ночного клуба XL. По некоторым данным, его новыми владельцами стали новосибирские бизнесмены, сам клуб в...

  27 декабря начнет свою работу новый детский телеканал "Карусель"

  Сегодня в пресс-службе ВГТРК сообщили, что 27 декабря начнет свою работу новый детско-юношеский телеканал "Карусель", созданный на базе телеканалов...

  Автобус смеха

  «Автобус смеха» — детская юмористическая передача, созданная в 2009 году режиссёрами Никитой и Марианной Козыревыми. Жанр передачи можно ...

  Бородин решил наказать Угольникова

  Госсекретарь Союза России и Белоруссии Павел Бородин раскритиковал главу телерадиовещательной организации Союзного государства Игоря Угольникова. В...

  Бывшего участника "Дома-2" объявили в розыск по подозрению в краже

  Бывший участник реалити-шоу "Дом-2" Алексей Адеев объявлен в розыск по подозрению в краже. Об этом 11 марта сообщается на сайте ГУВД Москвы. По...

  Партнеры


  Календарь

  «    Июль 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
  >