» » Програма «Свобода на Інтері» від 7.11.08 - 12

 
 

Опрос

 

Какими социальными сетями Вы пользуетесь?

Vkontakte.ru
Одноклассники
Мой Мир - mail.ru
Фотострана
ЖЖ
Не пользуюсь

 

Архив

Друзья


Главные новости

Брекеты: как упростить адаптацию

Для лечения неправильного прикуса в современной стоматологии используются брекеты - специальные аппараты, изготовленные из металла, пластика или...

Кражи из магазинов самообслуживания. Прямой ущерб, компенсировать который весьма затруднительно

Сегодня получить информацию о защите прав потребителей достаточно просто. Можно посетить новостной портал, рассказывающий о нововведениях в...

Туры в Ваддуву, Шри-Ланка

Ваддува — один из самых прекрасных курортов Шри-Ланки, расположенный всего в 35 километрах от Коломбо, столицы...

Програма «Свобода на Інтері» від 7.11.08 - 12

 
 • Юрій Луценко: Ще раз добрий вечір, пані і панове. Це «Свобода на Інтері» та її ведучий, я, Юрій Луценко. Ми обговорюємо питання, чи потрібно в Україні дещо поміняти в системі влади, чи треба просто виконувати свої обов’язки. Прошу закінчити свою думку пана Бойко.

  Юрій Бойко: Когда было в парламенте 227 голосов большинство, мы предложили создать широкую коалицию, за что сразу обрушился вал критики, что Партия регионов снова хочет вернуться во власть. А на самом деле мы просто понимали, что Парламент в таком виде работать не сможет. Поэтому рецепт у нас такой. После следующих выборов мы должны создать парламент, в котором будет большинство больше 300 человек. Который будет контролировать исполнительную власть и будет той сильной рукой, о которой тут говорят.

  Юрій Луценко: У мене пропозиція, хай люди дадуть нам відповідь. Чи зрозуміла вам логіка дебатів політиків? Чи підтримуєте ви їх?

  Глядач з аудиторії: Зрозуміло. Але нам потрібен сильний лідер, за яким піде нація, якому повірять і він буде відповідати.

  Глядач з аудиторії: У мене запитання до політиків. Мені сподобався виступ депутата з Блоку Литвина. Зрозуміло, що ми зарад думаємо про завтра, але чи готові сьогодні відповідати політики перед нами і Конституцією за ті злочини, які кояться в сфері службової діяльності? Немає тих, хто може притягнути їх до відповідальності.

  Юрій Луценко: Людям цікаво, що робиться в студії, але вони хочуть, щоб політики відповідали за свої слова. Якщо жінка згадала Блок Литвина, то коли ж нарешті Литвин буде потрібен країні і буде чи повністю в опозиції чи в коаліції? А може непотрібен? Це ваше право.

  Олег Зарубінський: Ви знаєте, що він вже потрібен і не треба політичну конкуренцію використовувати. Нас зараз підводять до думки, що в Україні потрібна ледве не диктатура. В тих сюжетах показували і Гітлера і Сталіна, а вони дуже демократично приходили до влади, а чим це закінчилося. Це дуже небезпечні ігри. Коли є чесна політична конкуренція і відповідальність політиків, ми друг для друга є опонентами і колегами. При диктатурі з’являеться феномен зрадництва. Хто думає інакше – зрадник. При диктатурі не буде програми «Свобода на Інтері» і не буде програми «Свобода» на всіх інших каналах. Чи ви цього хочете?

  Юрій Луценко: Ви сказали багато правильних думок. Перед тим, як віддати слово марксималістам, давайте подивимось на екрані к довіряють нашим політикам. Потім найпотужніша ідеологічна опозиція дасть оцінку дискусії. Результати недовіри до різних гілок влади в Україні. Політики знаходяться на гілках, а народ має птичі права. Президента не підтримують 51% голосів. Кабмін – 49,6%. Верховну Раду – 55,8%. Ці цифри говорять, що люди не довіряють нікому. Отже, всі політики не справляються зі своєю роллю. Чи щось треба міняти в системі влади, чи треба міняти людей у владі. Прошу, пане Мендусь.

  Ярослав Мендусь: На початку програми зробили гарну історичну документальну підбірку про диктаторів, ім’я яких дискредитоване. Це і Румунія, і фашистська Німеччина, і сталінський режим. Але є міф начебто про успішну диктатуру в Чілі, пов’язаний із Піночетом. Це міф. Результатами діяльності Піночета були 30 тисяч вбитих, заборонені профспілки і опозиційні засоби масової інформації і партії. Сьогодні пропіночетівські партії знаходяться на узбіччі політичного життя, а влада в Чілі належить соціалістичній партії. Будь-які заклики до диктатури – це міф, який вигадують придворні політикани, щоб задовольняти амбіції своїх господарів. Для України один вихід – завершення політичної реформи, децентралізація влади і передача реальних повноважень місцевим громадам. Повинен бути виборчий закон на пропорційній основі з відкритими списками. Тоді демократія гарантуватиме перспективу для кожної людини.

  Юрій Луценко: В нашій країні багато лівих партій. Пане Бевз. Як депутат-комуніст, прошу.

  Валерій Бевз: Ми постійно беремось давати оцінки нашим попередникам. Все менше обговорюємо питання, які турбують нас сьогодні. В теорії держави і права виписано, що існує свята трійця: представницька влада, виконавча і судова. Я в цьому підтримую Марину Іванівну, але в перелік не вписується посада Президента в Україні. Або він очолює виконавчу владу і відповідає повністю, або ми скасовуємо цю посаду, як подразника.

  Юрій Луценко: Скільки Ви були в комуністичної партії до 1991 року? Ви пам’ятаєте, що був Прем’єр-міністр, а окремо Генеральний секретар. Тому пані Марину Ви неправильно зрозуміли. Марино Іванівна, прошу.

  Марина Ставнійчук: В цій дискусії між політиками втрачається одне. Говориться про розподіл. Розподіляються функції у владі за теорією права, а влада єдина. Треба вчитися політичній культурі. Всім, хто приходить до влади, треба шукати позитив для людей і спільну мову. Сьогодні визріло конституційне удосконалення і реформа, і повинні бути здійснені такі речі: судова реформа, реформа правоохоронних органів, реформування політичної системи шляхом відкритих списків.

  Юрій Луценко: Пане Сергію Гриневецький.
  Просмотров: 3131
  Опубликовано: 07 ноября 03:29
  Категория: Стенограмма, Русский, Украинский

  Досье

  Ночному клубу добавят X

  Стали известны подробности закрытия в Омске ночного клуба XL. По некоторым данным, его новыми владельцами стали новосибирские бизнесмены, сам клуб в...

  27 декабря начнет свою работу новый детский телеканал "Карусель"

  Сегодня в пресс-службе ВГТРК сообщили, что 27 декабря начнет свою работу новый детско-юношеский телеканал "Карусель", созданный на базе телеканалов...

  Автобус смеха

  «Автобус смеха» — детская юмористическая передача, созданная в 2009 году режиссёрами Никитой и Марианной Козыревыми. Жанр передачи можно ...

  Бородин решил наказать Угольникова

  Госсекретарь Союза России и Белоруссии Павел Бородин раскритиковал главу телерадиовещательной организации Союзного государства Игоря Угольникова. В...

  Бывшего участника "Дома-2" объявили в розыск по подозрению в краже

  Бывший участник реалити-шоу "Дом-2" Алексей Адеев объявлен в розыск по подозрению в краже. Об этом 11 марта сообщается на сайте ГУВД Москвы. По...

  Партнеры


  Календарь

  «    Июль 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
  >