» » Програма «Свобода на Інтері» від 7.11.08 - 11

 
 

Опрос

 

Какими социальными сетями Вы пользуетесь?

Vkontakte.ru
Одноклассники
Мой Мир - mail.ru
Фотострана
ЖЖ
Не пользуюсь

 

Архив

Друзья


Главные новости

Брекеты: как упростить адаптацию

Для лечения неправильного прикуса в современной стоматологии используются брекеты - специальные аппараты, изготовленные из металла, пластика или...

Кражи из магазинов самообслуживания. Прямой ущерб, компенсировать который весьма затруднительно

Сегодня получить информацию о защите прав потребителей достаточно просто. Можно посетить новостной портал, рассказывающий о нововведениях в...

Туры в Ваддуву, Шри-Ланка

Ваддува — один из самых прекрасных курортов Шри-Ланки, расположенный всего в 35 километрах от Коломбо, столицы...

Програма «Свобода на Інтері» від 7.11.08 - 11

 
 • Юрій Луценко: Ви бачили, як це робиться в Європі. Так робиться і у нас. Пропонують дебати, але не приходить кандидат в Президенти. Відбувається звіт Уряду в Парламенті, але депутати не хочуть задавати питання. Все так, як в Європі, але будуємо Берег Свинячої Кістки. Що робити? Прошу, пане Кріль.

  Ігор Кріль: Наша дискусія перевела основне питання до іншого. Хто має бути в державі: сильний Прем’єр чи Президент? Моя точка зору, що має бути сильним Президент, я не про прізвище говорю, оскільки Президента обирають люди, голосують 15-20 млн. громадян. Його легше контролювати, тому що його спитати простіше.

  Юрій Луценко: Леоніду Макаровичу, Ви з ним згодні? Щоб обрали Президента і 5 років він буде таким, яким був до виборів.

  Леонід Кравчук: Скажу загальну тезу: треба з чогось починати. Для цього треба змінити Конституцію, така можливість є, змінити закон про вибори, тоді можна обрати і кращого Президента, і Прем’єра, і спікера, і контролювати їх.

  Ігор Кріль: Я хотів сказати те, що сказав Леонід Макарович. Як Парламент сьогодні може контролювати Прем’єр-міністра? Ніяк. Парламент обирається по незрозумілих списках. Люди знають максимум 5 перших номерів. Люди голосують, але хто в списку не знають, а буває по різному. Якщо такий парламент ми будемо противагою Прем’єру, то не зможемо його контролювати. Я сьогодні прийшов о 10:00 ранку на роботу в Парламент, а мені кажуть: почекайте, зараз лідери поп’ють чай і прийдуть скажуть що робити. Через півгодини вони приходять і кажуть: ми сьогодні не домовилися, працювати не будемо.

  Юрій Луценко: Ви також підтримуєте ідею про зміну виборчої системи?

  Ігор Кріль: Це обов’язково. Люди мають знати, кого обирають, а ті повинні відповідати за свої дії.

  Юрій Луценко: Це дивна ідея. Бо новообрані депутати кажуть, що невідомо хто пише їх у списки. Весь результат залежить від першого номеру НУНСа. Дякую. Пане Сергію, прошу.

  Сергій Соболєв: Я хочу повернути до ключової теми. Ми ж відходимо від основного питання. Яка система виборів: чи мажоритарна, чи пропорційна, чи списками обирати, чи на конкретному окрузі? Перед вами депутат, який двічі обирався на конкретному окрузі за мажоритарною системою і чудово пам’ятає, як тоді деградував парламент. Коли мені, викладачу педучилища, неможливо було конкурувати з мільйонерами і мільярдерами, які сьогодні обіцяли допомогти, а завтра забували.
  Проблема не в виборчої системі, бо чудово в Європі і за її межами живуть і при мажоритарній, і при партійній системах виборів. Я не хочу вдаватися у питання, що краще: Прем’єр з великими повноваженнями, чи Президент. Проблема в тому, що зі змінами в Конституції не Президент, не Прем’єр не мають відповідних повноважень. А найстрашніше, що коли треба відповідати, то існуюча підконтрольність парламенту зникає. Я підтримую Кравчука. Зміни до Конституції – це ключовий момент.

  Юрій Луценко: Хочу надати слово екс-міністру енергетики Юрію Бойко. Чи може нинішня влада з такими повноваженнями Прем’єра і Президента і з таким парламентом дати раду країні?

  Юрій Бойко: Людям понятна сегодняшняя причина тупика – личностный конфликт и война амбиций Премьер-министра и Президента. Какой выход? Прежде всего, прекратить втягивать правоохранительные органы в политическую войну. Я хочу привести страшный пример из жизни стран СНГ, когда в Таджикистане 10 лет шла война и было очень много жертв. Как она закончилась? Собрались полевые командиры и договорились между собой признавать решения судов и не вмешиваться в их работу. С этого началось оздоровление государства.

  Юрій Луценко: Ще одна важлива деталь. 30% влади віддали опозиції. Вони створили одну коаліцію, яка почала рятувати країну із громадянської війни.

  Юрій Бойко: Я представитель оппозиции. Если посмотреть на структуру власти в Европе, то в условиях разделённости нашей страны нам эта структура не подходит. У нас 225 голосов было в правящей коалиции и примерно столько же в оппозиции и эта неустойчивая политическая структура не даст возможности вывести страну из тупика.

  Юрій Луценко: Дякую. Ми мусимо перерватися. Потім ми продовжимо, бо в битві за вуха і очі завжди перемагає реклама.
  Просмотров: 2442
  Опубликовано: 07 ноября 03:29
  Категория: Стенограмма, Русский, Украинский

  Досье

  Ночному клубу добавят X

  Стали известны подробности закрытия в Омске ночного клуба XL. По некоторым данным, его новыми владельцами стали новосибирские бизнесмены, сам клуб в...

  27 декабря начнет свою работу новый детский телеканал "Карусель"

  Сегодня в пресс-службе ВГТРК сообщили, что 27 декабря начнет свою работу новый детско-юношеский телеканал "Карусель", созданный на базе телеканалов...

  Автобус смеха

  «Автобус смеха» — детская юмористическая передача, созданная в 2009 году режиссёрами Никитой и Марианной Козыревыми. Жанр передачи можно ...

  Бородин решил наказать Угольникова

  Госсекретарь Союза России и Белоруссии Павел Бородин раскритиковал главу телерадиовещательной организации Союзного государства Игоря Угольникова. В...

  Бывшего участника "Дома-2" объявили в розыск по подозрению в краже

  Бывший участник реалити-шоу "Дом-2" Алексей Адеев объявлен в розыск по подозрению в краже. Об этом 11 марта сообщается на сайте ГУВД Москвы. По...

  Партнеры


  Календарь

  «    Июль 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031 
  >