Разделы сайта
Наш опрос
Какими социальными сетями Вы пользуетесь?
Vkontakte.ru
Одноклассники
Мой Мир - mail.ru
Фотострана
ЖЖ
Не пользуюсь
Главные новости
обручальные кольца с бриллиантами

Если вы готовитесь к свадьбе, тогда первым вашим шагом должен быть выбор свадебных колец. Сегодня все больше молодоженов выбирают обручальные кольца с бриллиантами, кольца из белого золота или заказывают кольца, составленные из нескольких металлов. Ведь такой выбор действительно считается богатым, и таким образом молодые показывают свои серьезные намеренья. По вашему желанию, вам могут выполнить украшение гравировкой внутренней стороны. Проявите свою фантазию, и вы получите уникальные кольца.

участок в Подмосковье

Если вы хотите приобрести участок в Подмосковье, тогда наш Интернет-ресурс специально создан для вас. В нашем каталоге вы найдете самые актуальные предложения, сможете просмотреть фотографии, а также получить грамотную консультацию от высокопрофессиональных специалистов. Посетите наш сайт уже сейчас, чтобы ознакомиться с предоставленными вариантами, узнать полную информацию, а в последствии, приобрести участок выгодно и перспективно.

бытовки дачные

Если вы хотите приобрести бытовки дачные, тогда наш сайт специально создан для того, чтобы предоставить вам такую возможность. Вы можете посетить наш Интернет-ресурс прямо сейчас, чтобы в кратчайшие сроки решить вопрос с таким приобретением. Мы предлагаем отличный выбор, достойное качество и приемлемую ценовую политику. Вы легко можете ознакомиться с примерами работ на нашем сайте, получить консультацию, чтобы сделать правильный и оптимальный выбор.

бухгалтерское обслуживание

Каждый бизнесмен четко знает и понимает, что в любом, даже небольшом предприятии, просто необходим аудит, бухгалтерское обслуживание и бухгалтерский учет. Для многих организаций бухгалтерское обслуживание аутсорсинг от квалифицированных специалистов со стороны – это очень подходящий вариант, что позволяет значительно минимизировать расходы. Посетите наш ресурс прямо сейчас, чтобы получить информацию о данном предложении нашей компании и ценовой политике за такие услуги.

восточные костюмы для танца живота

Если ваш ребенок увлекается восточными танцами, тогда наш ресурс специально создан для вас. У нас вы можете подобрать для вашей малышки самые разнообразные и яркие восточные костюмы для танца живота. Такой костюм, несомненно, пригодится вашей девочке не только на занятиях, но и на различных конкурсах и костюмированных праздниках. Просто посетите наш ресурс, чтобы уже в кратчайшие сроки подобрать наиболее подходящий и удобный восточный костюм для вашего ребенка.

Реклама
» » Програма «Свобода на Інтері» від 7.11.08 - 6
Програма «Свобода на Інтері» від 7.11.08 - 6
Сильна рука – це концентрація максимальної влади. Є три варіанти: диктатор, Президент або Прем’єр-міністр. Я прошу політиків, експертів, людей в студії оцінити, що для України важливіше: політична свобода і демократія, протистояння різних гілок влади, які не мають балансу і противаги одна одній, чи концентрація влади для того, щоб зрушити з місця український віз? Саме це питання ми зараз обговоримо в цій студії.
По регламенту я запрошую до стаціонарних мікрофонів представників двох точок зору, двох фракцій: НУНС Ігоря Кріля і БЮТ Сергія Соболєва. Ще до ефіру ми задали народу в студії запитання: чи потрібна країні сильна влада, а не продовження конкуренції? Прошу показати результати волевиявлення представників народу до дискусії, потім ми порівняємо результати після аргументів політиків. 82% бажають змін для створення сильної, авторитетної, повномасштабної влади в Україні. Решта вважає, що сьогоднішня ситуація є кращою, ніж концентрація влади. Починаємо обговорення з конкретного питання. У вас є по одній хвилині. Почнемо з пана Ігоря. Питання: чи потрібна Україні концентрація влади в одних руках? Якщо так, хто є такою посадовою фігурою без прізвищ?

Ігор Кріль: Це питання трохи некоректно поставлене народу. Вам пояснювали, що це таке, чи диктатура, яка була в 30-х роках в Радянському Союзі, чи диктатура Мугабе із Зімбабве, чи просто авторитарний режим, чи Президент із сильними повноваженнями? Сьогодні тут був посол держави, яку ми поважаємо, ми поздоровляли її з обранням Президента. А що в Америці сьогодні є: чи є сильна рука, чи є політична конкуренція? Нема ні того, ні іншого. Є сильна Президентська влада із політичною конкуренцією, яка приводить до цієї влади політиків.

Юрій Луценко: Точка зору представника БЮТ.

Сергій Соболєв: Найкращою ілюстрацією того, чого не повинно бути, є те, що сьогодні відбувається в Україні. В умовах світової фінансової кризи жодна із сторін не має важелів впливу і не несе відповідальності за те, що відбувається. В Україні одночасно Прем’єр-міністр відповідає за все, але не може запросити Голову обласної адміністрації прозвітувати про те, що відбувається в області. Президент має нібито необмежені повноваження, але вирішує на тіньовому Кабміні – РНБО, як далі бути державі. Це глухий кут, з якого треба знаходити вихід. БЮТ не наполягає на тому, щоб повинен бути або сильний Прем’єр, або сильний Президент. Ми на полягаємо на тому, що це повинно бути визначено якнайшвидше. Треба в умовах політичної конкуренції і робити і відповідати за все, що ти робиш.

Юрій Луценко: Дякую. Ми почули цю точку зору. У нас є ролик, як в світі відбувались і чим інколи завершувались поняття сильної руки, щоб ми дійсно уявляли до чого може призвести сильна рука. Нагадаю. Із сильних Президентів ми можемо згадати великого Рузвельта в США, Ден Сяопіна в Китаї, але можна згадати набагато більше прем’єр-міністрів, які стояли під контролем Парламенту і робили колосальні речі.Я кажу про Черчіля, Аденауера, Клауса та багатьох інших прем’єрів Європи. Але це моя точка зору. Ви, політики повинні визначити відповідь на запитання, яке дуже вірно поставив пан Кріль: що за сильна рука нам потрібна, чи потрібна вона взагалі і, можливо, є третій шлях: і сильна рука і політична конкуренція? Зараз подивимось ролик, а потім політики будуть висловлювати свою точку зору.

Ролик про диктаторів.

Юрій Луценко: Ви побачили, чим може закінчиться сильна рука без контролю. Пані Герман, прошу Вас.